Invertorová zváračka MIG/MAG MMA TIG 200A PM-IMGT-200L - POWERMAT Použitá | TOČOPOTREBUJEŠ
Logo
Máte otázky? Pomôžeme Vám.
Po - Pi 8:00 - 16:00
0 ks
Nákupný košík je prázdny
Poradíme Vám? Kontaktujte nás na 0940 717 792.
  1. Úvod
  2. DIELŇA, GARÁŽ
  3. Zváračky
  4. Zváračky
  5. Invertorové zváračky
  6. Invertorová zváračka MIG/MAG MMA TIG 200A PM-IMGT-200L - POWERMAT Použitá
Invertorová zváračka MIG/MAG MMA TIG 200A PM-IMGT-200L - POWERMAT Použitá
Dostupnosť
Nemáme skladom
/ ks
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Kód:PM-IMGT-200L / PM1103
Výrobca:POWERMAT
Informovať ma o naskladnení produktu
Kompletné špecifikácie
Vysoká účinnosť zváračky umožňuje zváranie prúdom 200 A (pre MIG / MAG / FCAW / TIG / MMA), a to v 60 % pracovného cyklu. Tepelný spínač vypne zariadenie v prípade prekročenia povoleného cyklu pre daný zvárací prúd, čím zabráni prehriatiu zváračky.
Aktuálne zváracie parametre sa zobrazujú na prehľadnom displeji.
Technické parametre:
  • Napájanie 230 V 50 Hz
  • Spotreba energie MIG / MAG / MMA / LIFT-TIG: 8,3 kVA
  • Metódy zvárania: MIG / MAG / FCAW / MMA (elektróda) ​​/ TIG
  • Rozsah zváracieho prúdu MIG/MAG: 8 - 200 A
  • Rozsah zváracieho prúdu TIG/MMA: 8 - 200A
  • Zvárací cyklus 100%: (MIG / TIG / MMA - 200A)
  • Pracovný cyklus zváracieho prúdu 60 %: (MIG / TIG / MMA - 155A)
  • Priemer podporovaného drôtu: 0,8/0,9/1,0 [mm]
  • Priemery elektród: 1,6 mm - 4 mm
  • Podporované cievky drôtu: max. do 1 kg
  • Podávač drôtu 2 - valček (vnútorný)
  • Trieda izolácie: F
  • Stupeň krytia: IP21S
  • Rozmery: 51 x 22 x 38 cm [dĺžka / šírka / výška]
  • Hmotnosť: 6 kg
Súprava obsahuje:
  • Zemniaci kábel (-): 2 m
  • Držiak elektród MMA (+): 2 m
  • Zvárací kábel Euro MIG/MAG: 2 m
  • Obojstranný valec 0,8/0,9 mm
  • Trysky: 0,8 / 0,9 / 1,0 mm
  • Trubičkový drôt "Flux" 0,8 mm / 0,45 kg