Invertorová zváračka LCD MMA PULSE TIG-LIFT 330A IGBT - POWERMAT PM-IMGT-330L | TOČOPOTREBUJEŠ
Logo
Máte otázky? Pomôžeme Vám.
Po - Pi 8:00 - 16:00
0 ks
Nákupný košík je prázdny
Poradíme Vám? Kontaktujte nás na 0940 717 792.
  1. Úvod
  2. DIELŇA, GARÁŽ
  3. Zváračky
  4. Zváračky
  5. Invertorové zváračky
  6. Invertorová zváračka LCD MMA PULSE TIG-LIFT 330A IGBT - POWERMAT PM-IMGT-330L
Invertorová zváračka LCD MMA PULSE TIG-LIFT 330A IGBT - POWERMAT PM-IMGT-330L
Dostupnosť
Skladom
/ ks
bez DPH
Kód:PM-IMGT-330L / PM1265
EAN kód:5904067443587
Výrobca:POWERMAT
Informovať ma o naskladnení produktu
Kompletné špecifikácie
Zváračka PM-IMGT-330L je invertorový zvárací stroj, ktorého konštrukcia je založená na účinných IGBT tranzistoroch. Je vybavený prehľadným LCD displejom zobrazujúcim aktuálny zvárací prúd nastavený pomocou tlačidiel. Zváračka je vybavená ventilátorom, ktorý chladí elektronické obvody a ostatné komponenty, ako aj tepelným senzorom, ktorý chráni zariadenie pred prehriatím. Prístroj zvára prúdom od 20 do 330A a umožňuje zváranie elektródou s priemerom 1,6mm až 4mm. Zváračka váži iba 3,4 kg, vďaka čomu je veľmi praktická. Má zabudované automatické funkcie, ktoré vám uľahčia prácu:
  • ARC FORCE stabilizuje oblúk bez ohľadu na jeho dĺžku.
Špecifikácia produktu:
  • Spôsob zvárania: MMA | MMA PULSE | TIG-LIFT | TIG-LIFT PULSE
  • Napájanie: 230 V / 50 Hz
  • Príkon: 7,6 kVA
  • Rozsah zváracieho prúdu MMA: 20 – 330 [A]
  • Rozsah zváracieho prúdu TIG: 15 – 330 [A]
  • Zvárací prúd, 100% pracovný cyklus: 262 A
  • Zvárací prúd, pracovný cyklus 60%: 330 A
  • Menovitý pracovný cyklus: 60%
  • Priemer drôtu elektródy: 1,6 – 4 mm