Invertorová elektródová zváračka 260A IGBT PM-MMA-260SN - POWERMAT, POUŽITÁ | TOČOPOTREBUJEŠ
Logo
Máte otázky? Pomôžeme Vám.
Po - Pi 8:00 - 16:00
0 ks
Nákupný košík je prázdny
Poradíme Vám? Kontaktujte nás na 0940 717 792.
  1. Úvod
  2. DIELŇA, GARÁŽ
  3. Zváračky
  4. Zváračky
  5. Invertorové zváračky
  6. Invertorová elektródová zváračka 260A IGBT PM-MMA-260SN - POWERMAT, POUŽITÁ
Invertorová elektródová zváračka 260A IGBT PM-MMA-260SN - POWERMAT, POUŽITÁ
    - 13 %
    Späť
    Ďalší
    Dostupnosť
    Nemáme skladom
    Cena pred zľavou
    / ks
    bez DPH
    Momentálne nie je k dispozícii
    Kód:PM-MMA-260SN_P
    Výrobca:POWERMAT
    Informovať ma o naskladnení produktu
    Podobné produkty
      Invertorová elektródová zváračka 260A IGBT PM-MMA-260SN - POWERMAT
      2 hodnotenie
      / ks
      Skladom
      Kompletné špecifikácie
      Použitý výrobok!
      Model PM-MMA-260SN je invertorová zváračka, ktorej konštrukcia je založená na účinných tranzistoroch IGBT. Je vybavený LCD displejom označujúcim aktuálny zvárací prúd nastavený pomocou ovládača s plynulým nastavením. Invertorová zváračka je vybavená elektronickými obvodmi chladenia ventilátora a ďalšími komponentmi – funkciou „Turbo FAN“, ako aj teplotným senzorom, ktorý chráni prístroj pred prehriatím. Vysoký výkon a efektívne chladenie, použitím veľkého ventilátora v kompaktnej konštrukcii sa zvýšil prietok vzduchu, čo znížilo teplotu tranzistorov. Účinnosť zváračky je až 60%. Univerzálny a kompaktný dizajn, zváračka zvára prúdom 20 až 260A, umožňuje zváranie elektródou s priemerom od 1,6 mm do 4 mm. Prevádzka pri maximálnom prúde 260A vyžaduje ochranu najmenej 20A.
      Technické parametre:
      • Napájanie: 230V / 50Hz
      • Napätie bez záťaže: 66V
      • Rozsah zváracieho prúdu: 20 – 260 A
      • Elektródové zváranie v rozsahu: 1,6 – 4,0 mm
      • Spotreba energie: 7,4 kVA
      • Menovitý zvárací prúd: 260A
      • Menovitý pracovný cyklus: 60%
      • Zvárací prúd pri 100% pracovnom cykle: 203A
      • Prevádzkové napätie: 20,8-30V
      • Trieda ochrany: F
      • Trieda izolácie: IP21S
      • Napájací kábel: 155 cm
      • Hmotnosť zvárača: 2,55 kg
      • Výrobca: Powermat
      Vstavané automatické funkcie na uľahčenie práce:
      • Generátory IGBT kombinuje výhody dvoch typov tranzistorov, ľahkú reguláciu tranzistorov s efektom poľa a vysoké napätie pri poruche a rýchlosť spínania bipolárnych tranzistorov. Zváranie pomocou elektródy s priemerom 1,6 mm je už možné pomocou poistky s pomalým prúdom triedy 16A. Hmotnosť zvárača je iba 2,55 kg, čo ho robí veľmi užitočným. Zvárač má štandardné medené zváracie pripojenia EURO. Použitím normy EURO si môžete ľahko zvoliť ďalšie náhradné zváracie káble.