Elektrický ponorný vibrátor betónu s ponornou hlavicou HOLZINGER HEBR1500 8m hadica | TOČOPOTREBUJEŠ
Logo
Máte otázky? Pomôžeme Vám.
Po - Pi 8:00 - 16:00
0 ks
Nákupný košík je prázdny
Poradíme Vám? Kontaktujte nás na 0940 717 792.
  1. Úvod
  2. STAVEBNINY
  3. Vibračná technika
  4. Ponorné vibrátory
  5. Elektrický ponorný vibrátor betónu s ponornou hlavicou HOLZINGER HEBR1500 8m hadica
Elektrický ponorný vibrátor betónu s ponornou hlavicou HOLZINGER HEBR1500 8m hadica
Vysokokvalitný univerzálny vibrátor HEBR1500 HOLZINGER je užitočným pomocníkom na každej stavbe. Jednoduchá obsluha i údržba. Technické parametre: Výkon: 1500 W Napájanie: 230 V / 50 Hz  -  9,5 A Počet otáčok za minútu: 2800 ot/min Priemer vibračnej ihly: 45 mm Dľžka vibračnej hadice: 6 m   ... celý popis
Dostupnosť
Nemáme skladom
/ ks
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Kód:10008/8
Výrobca:Holzinger
Informovať ma o naskladnení produktu
Kompletné špecifikácie
Technické parametre:
  • Výkon: 1500 W
  • Napájanie: 230 V / 50 Hz  -  9,5 A
  • Počet otáčok za minútu: 2800 ot/min
  • Priemer vibračnej ihly: 45 mm